Надійність, підтверджена часом!
Замовник і Генеральний підрядник з 1993 року
24
років досвіду
832 475
м² побудовано
929
щасливих сімей
Про компанію

Якщо ви шукаєте квартири від забудовника в Черкасах, то ви в потрібному місці. На нашому сайті ви зможете ознайомитися з нашими вже побудованими об'єктами та об'єктами, які ще будуються, а також залишити заявку на покупку квартири в Черкасах без посередників
Команда
Створення доступного комфорту для людей, це основний принцип, яким я керуюся в роботі. Мені приємно бачити посмішки людей, які купують житло від нашої компанії, дітей, які грають в наших дворах.
Андранік Казарян
засновник групи компаній "Надія"
Вадим Волчановский
ДИРЕКТОР
Андранік Саркисян
РАДНИК ДИРЕКТОРА З ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Станіслав Сандул
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З БУДІВНИЦТВА
Анна Стаднік
ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР
Тетяна Загребельна
ЗАСТУПНИК ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА
Володимир Макаров
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА
Людмила Авдєєва
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ПРОДАЖУ
Ліна Ткач
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ КАДРІВ
Марина Палюх
ПОМІЧНИК ДИРЕКТОРА
Надія Васильєва
ГОЛОВА ВІДДІЛУ ПОСТАЧАННЯ
Олег Шпильовий
ГОЛОВНИЙ ДИСПЕТЧЕР
Віктор Гулак
ГОЛОВНИЙ МЕХАНІК
Альберт Агекян
НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЦТВА
Олександр Бойко
ГОЛОВНИЙ ЕНЕРГЕТИК
Єлизавета Харченко
ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ
Дмитро Говоров
НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ
Марія Дяченко
НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ Корольова, 20; Тараскова, 5
Сергій Коптенко
НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ Петровського
Михайло Чупилка
НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ Героев Дніпра, 7
Олександр Рудковський
НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ
Богдан Саведчук
НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ
Олександр Сладкій
НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ Котовского, 110
Володимир Чернецький
НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ Новопречистенська 55, Героїв Сталінграда 34/2
Микола Щукин
НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ Козацька, 9/1; Гоголя, 219
Чому обирають нас?
новобуд "Надія"
Якість
У штаті працює понад 400 фахівців, серед яких економісти, менеджери, механіки, енергетики, проектувальники, електрозварники, фасадчики, кожен з них - досвідчений професіонал у своїй справі. Власний парк будівельної техніки, екологічно безпечні матеріали, сучасні енергоефективні дверні та віконні системи.
Обслуговування
РЕУ "Надія" приймає будинки після введення їх в експлуатацію:
• Реалізовує і підтримує комфортні умови проживання жителів будинку.
• Забезпечує нормативні терміни служби інженерних систем і конструктивних елементів будинків.
• Здійснює планування та організацію проведення поточного ремонту житлових будинків, модернізацію інженерних систем і конструктивних елементів багатоквартирного будинку, що використали свій ресурс.
Досвід
Не всі будівельні компанії Черкас можуть пишатись більш ніж 20-річною історією. Свою діяльність «Надія» почала з покрівельних робіт, реконструкції виробничих цехів, ландшафтного облаштування. Сьогодні на рахунку компанії 11 багатоповерхових будинків і більш ніж 30 промислових об'єктів.
новобуд "Надія"
Історія компанії

1993 - 2003 рік
4 монтажно-будівельні роботы на ЧШК, ЗХВ, АЗОТ, 2 ремонти і будівництво доріг (асфальто-дорожні роботи на Черкаському Шовковому комбінаті, пр. Хіміків, вул. Першотравнева).
2003-2006 рік
8 об'єктів генпідряду, будівництво 50-ти квартирного житлового будинку по вул. Руднєва 16/1 в м. Черкаси
2006-2009 рік
2 об'єкти генпідряду, 2 житлових будинки за адресою вул. Корольова, 16 і вул. Корольова, 16/1 в м. Черкаси
із загальною кількістю квартир - 240.
2009 - 2012 рік
10 об'єктів генпідряду, здано 5 житлових будинків за адресою: вул. Г. Дніпра, 25/1, вул. Г. Дніпра, 19, вул. Г. Дніпра, 21, вул. Г. Дніпра, 23, вул. Бидгощського, 38/16 загальною кількістю квартир - 461.
2012 - 2015 рік
10 об'єктів генпідряду, здано 3 житлових будинки за адресою: вул. Г. Дніпра, 27/1, вул. Корольова, 16/1, вул. Корольова, 16/1 – II черга, загальною кількістю квартир - 178.
2015 - 2017 рік
1 об'єкт генпідряду, ведеться будівництво 11 житлових будинків за адресою: вул. Козацька, 9/1, вул. Корольова, 20, вул. Корольова, 20/1, вул. Гоголя, 219, вул. Грушевського, 110, вул. Г. Дніпра, 7/1, вул. Тобілевича, 4, вул. Новопрічістінская, 55, вул. Тараскова, 5, вул. Нарбутівська, 239, вул. Г. Сталінграда, 34/2, загальною кількістю квартир - 1091, 4 будинки плануються до здачі в 2017 році.
Парк будівельної техніки

Будівельна база займає площу 81 952 м².
Підприємство має бетонну установку, потужністю 200 м³ в зміну, яка дозволяє знизити собівартість будівництва і запропонувати оптимальне рішення поставлених завдань.

Проекти
Вакансії

Будівельна компанія "Надія" запрошує на постійну роботу:
 • мулярів (каменщиків), зп від 8000 грн
 • малярів-штукатурів, зп від 7000 грн
 • бетонярів-монолітників, від 8000 грн
 • машиніста баштового крана, зп 10000 грн.
 • фасадників, зп від 10000 грн.
 • водія категорій СЕ, зп 8080 грн.
 • водія Mercedes
 • Офіційне оформлення. Іногороднім надається безкоштовно гуртожиток. Звертайтеся: м. Черкаси, вул. О.Дашковича, 27, тел. (0472)54-01-01, (067)3754647, (096)5055945, відділ кадрів, ПП "Надія"

  Важливо знати при виборі забудовника
  1. Аналіз цін
  Уважно вивчайте цінові пропозиції! Пам'ятайте, що демпінгові ціни найчастіше пропонують або нестабільні компанії.
  Низька вартість квадратного метра в наш час повинна викликати аж ніяк не бажання негайно ж укласти угоду, а навпаки - уважніше придивитися до забудовника і визначити, в чому ж криється підступ.
  2. Явки і паролі
  Далі необхідно перевірити, чи має компанія-забудовник фізичний офіс (бажано в межах міста), чи є у неї міські телефонні номери, а також потрібно ознайомитися з офіційним сайтом компанії.
  Особливу увагу слід звернути на інформацію про замовника, генпідрядника та розробника будівництва, яка теж повинна бути повністю представлена на сайті.
  В іншому, що стосується сайту: тут також повинна бути опублікована історія будівельної компанії, посилання на сайти інших її проектів, пряма веб-трансляція відео з об'єкта. Крім того, на сайті повинні розміщуватися скани основної документації забудовника: дозвіл на будівництво, ліцензії, рішення місцевих органів влади про відведення ділянки. А ще - важливий момент! - В публічному доступі повинно бути представлено докладний опис процедури вкладення коштів з доданою копією бланка договору.
  3. Знайомство з історією фірми
  Історія компанії-забудовника - один з найважливіших моментів, які необхідно прояснити перед тим, як укласти договір на покупку житла в новобудові.
  Зверніть увагу на кількість об'єктів, вже зданих забудовником в експлуатацію і перевірте, скільки об'єктів «в роботі» числиться за ним на даний момент. Якщо зараз забудовник працює над трьома або більше проектами, і при цьому у нього немає жодної завершеної - починайте пошуки іншої компанії, так як інвестиційні ризики дуже високі.
  4. Документація
  Порядний забудовник повинен мати у своєму розпорядженні наступними документами (і негайно надавати їх на прохання інвестора):
  • Рішення місцевого органу влади про відведення земельної ділянки під будівництво;
  • Договір оренди ділянки (тут слід звернути увагу на терміни договору: в ідеалі він повинен бути укладений на період, що перевищує задекларований термін будівництва);
  • ТУ на комунікації;
  • Проект і його експертиза;
  • Ліцензія, що підтверджує право здійснення будівельної діяльності;
  • Дозвіл на проведення будівельних робіт.
  5. Юридична чистота
  Необхідно перевірити юридичну чистоту придивилася компанії - тобто, з'ясувати, чи не фігурує вона в будь-яких судових позовах. Дана інформація публікується на офіційному сайті Єдиного держреєстру судових рішень.
  6. Спостереження за процесом
  Так, саме спостереження в прямому сенсі - приїжджаємо на будівництво і особисто оцінюємо швидкість просування робіт. Для того щоб зробити правильний висновок, покупцеві знадобиться деякий час - 1-2 тижні візитів, - але зате в підсумку стане ясно, чи варто інвестувати сюди свої кошти, або ж ви маєте справу з черговим «довгобудом».
  Зверніть увагу на кількість робочих на будмайданчику, як часто майданчик буває порожньою, оцініть активність використання будівельної техніки і особливо підйомного крана - він повинен не просто служити «реквізитом» майданчики (оскільки може бути просто взятий в оренду забудовником «для солідності»), а постійно перебувати в роботі.

  7. З ким укладати договір
  Необхідно з'ясувати, через яку саме організацію забудовник пропонує інвестору вкласти кошти в будівництво. В ідеалі це може бути: договір пайової участі з компанією забудовником.


  8. Схема оплати
  Солідні забудовники з гарною репутацією вказують в договорі реквізити компанії, необхідні для внесення оплати через банківську касу. При цьому вся платіжна документація зберігається. Порядний забудовник не стане приймати від інвестора пачку готівки або вчиняти будь-які інші фінансові махінації в обхід банку - наприклад, пропонувати клієнтові перевести кошти на рахунок якоїсь незрозумілої фірми з невідомими реквізитами.
  9. Обов'язкові пункти договору
  Договір при операціях з нерухомістю є настільки важливим документом, що про нього варто написати окремо. Отже, в договорі із забудовником обов'язково повинні фігурувати такі пункти, як:
  1. Вказівка секції та поверху розташування квартири, що купується, її номер, площа, вартість одного квадратного метра.
  2. Точні (а не приблизні) терміни виконання всіх робіт і передачі будинку в експлуатацію.
  3. Опис планування квартири (вкрай бажано - з додатком схеми).
  4. Вичерпна і зрозуміле (а не розширене і розмите) опис:
  • відповідальності забудовника у разі порушення термінів будівництва будинку і введення його в експлуатацію;
  • непередбачених обставин, які можуть знімати відповідальність з забудовника (форс-мажор).
  5. Зобов'язання забудовника не відчужувати третім особам майнові права на квартиру.
  6. Порядок оплати (інвестування). Терміни, етапи, розміри платежів.
  7. Перелік всієї документації, на підставі якої будівництво здійснюється забудовником. При цьому важливо, щоб договір укладався саме з тим юридичному особою, щодо якої видана дозвільна документація.
  8. Термін дії даного договору і реквізити сторін.

  Контакти

  Залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

  Ми відповімо на всі Ваші запитання
  Контакти
  +38 (0472) 56 09 89
  +38 ‎(093) 293 82 50
  +38 (‎067) 325 40 64
  Приймальна: +38 (0472) 54 41 03
  Відділ постачання: +38 (0472) 54 06 22
  факс: +38 (0472) 54 41 03
  e-mail: sales@nadiyabud.com

  18002, Україна, м. Черкаси,
  вул. О. Дашкевича, 27